18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postojë

Etiketim: postojë

Nga qukat te njollat e diellit, Anxhela Peristeri guxon të postojë...

0
Anxhela Peristeri e ka treguar gjithmonë në daljet e saj publike sinqeritetin dhe thjeshtësinë që e karakterizon. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë një foto nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS