18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Postimit

Etiketim: postimit

UNICEF në Serbi reagon pas postimit të flamurit “Autochthonous” nga Dua...

0
UNICEF në Serbi ka reaguar pas postimit të bujshëm të Dua Lipës. Dua Lipa ditë më parë iu bashkua nismës së shqiptarëve, të cilët kërkojnë...

Këngëtari shqiptar i dërgon zemër Aurelës pranë postimit ku shfaqet provokuese

0
Aurela Hoxha ka pranuar një koment nga këngëtari i njohur shqiptar. Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka pozuar sërish foto nga deti. Pavarësisht rrezikut ndaj...

Nëse Chiara Ferragni do të ishte shqiptare, cilat do të ishin...

0
"Je më e bukur se Mykonos"! Kështu shkruan për veten me humor Chiara Ferragni në foton që postoi sot në Instagram. Po lexonim komentet e...

“Të ndalohen këngët e Dua Lipas”: Peticion pas postimit anti-izraelit

0
Sipas mediave izraelite rreth tremijë vetë kanë nënshkruar një peticion në të cilin u kërkohet radiostacioneve lokale, e sidomos Army Radio dhe Galgalatz, të...

A po agjëron Ryva, këtë e tregon përmes postimit të fundit

0
Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS