18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Postime

Etiketim: postime

Ja sesi të fshini disa postime njëherazi në Facebook

0
Facebook do të mbajë postimet për 30 ditë në kosh në rast se keni fshirë ndonjë prej tyre gabimisht dhe dëshironi ta riktheni. Budallenj kemi...

Vendimet në ‘Facebook’/ Rama sqaron dilemën, nuk ishin postime të naltgjatësisë...

0
Kryeministri Edi Rama ka dalë në një video live në Facebook, ku pak më parë u shpreh se kjo do të jetë hera e...

Çfarë janë këto postime të Loredanës pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

0
Përmes fotografive në rrjete sociale, dje u bë e ditur se Mozzik ka arritur të shkojë në Zvicër për të qenë krah vajzës, përkundër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS