26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postës

Etiketim: postës

Grabitën arkën e postës në Itali, arrestohet “skifteri” shqiptar dhe 46-vjeçari...

0
Një 30-vjeçar shqiptar në bashkëpunim me një 46-vjeçar napolitan kanë grabitur një seli të postës Italiane në zonën e Casalecchio di Reno. Karabinierët kanë bërë...

Qytetarët në Elbasan neglizhojnë masivisht protokollet, radhë në sportelet e Postës

0
E teksa numri i të infektuarve rritet në Elbasan, nga ana tjetër vërehet një ulje e respektimit te distancimit social dhe maskat thuajse nuk...

Ç’duhet të bëni për ta përfituar në banesë? Vendimi i Postës...

0
Përhapja e pandemisë, në nivele më të lartë se në fillim, ka ndryshuar sërish skemën e përfitimit të pensioneve nga të moshuarit. Duke nisur...

Grabitja me armë e postës në Tiranë, reagon policia

0
Policia me anë të një njoftim zyrtar, policia deklaron se janë ngritur kontrolle në pikat hyrëse dhe dalës ne Tiranë për të bërë të...

U transportua me helikopter nga Korça në Tiranë, ndërron jetë 6...

0
KORÇË- Ndërron jetë shoferi i postës i cili u aksidentua ditën e sotme. K. P., 39 vjeç, banues në Korçë edhe pse u transportua...

Abuzimi nga shefi i postës së Fushë-Arrëzit, reagon ministri Lleshaj: Gjest...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sot në lidhje me rastin e zbuluar dje të shefit të postës së policisë së Fushë-Arrëzit Izmir...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS