18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postën

Etiketim: postën

Nën kërcënimin e armëve, maskat grabisin postën te ‘Shqiponja’

0
Policia bën me dije se, autorët nën kërcënimin e armëve kanë mundur të marrin një sasi lekësh dhe më pas janë larguar me një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS