9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Postar

Etiketim: postar

Rama i kundërpërgjigjet Metës: Unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di...

0
Vazhdojnë replikat mes presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pasi Meta u shpreh se “që Rama gënjen nuk është më lajm as...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS