Ballina Etiketimet Posimet

Etiketim: posimet

Çfarë po ndodh mes Kidës dhe Mozzikut? Dyshja habisin të gjithë...

0
Kida dhe Mozzik kanë ngjallur dyshime me postimet në rrjete sociale. Të dy ishin pjesë e të njëjtit label dhe tani si artist të pavarur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24