9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Poshtërimi

Etiketim: Poshtërimi

Poshtërimi i të tjerëve nuk ju bën më të fortë, por...

0
Jo gjithkush mund të bëjë dallim në ekzistencën e të tjerëve, nuk mjafton guximi dhe vullneti për të vepruar dhe përmirësuar gjendjen e atyre...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS