9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Posedim

Etiketim: posedim

Aktakuzë ndaj gjashtë personave për “shpëlarje të parave” si dhe “posedim...

0
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë - Departamentin Special, kundër gjashtë të pandehurve me iniciale...

Kërkesë për paraburgim ndaj tre personave për posedim të paautorizuar të...

0
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj tre të pandehurve, S.B., S.Z., dhe Sh....

Mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar i armëve

0
Mbrëmë , rreth orës 23:25 Njësia e Reagimit të Shpejtë ( NJRSH)  nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, deri sa ishte në pikë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS