20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Posaçëm

Etiketim: Posaçëm

Përzgjedhja e anëtarëve të KQZ, Kuvendi miraton Komisionin e Posaçëm Parlamentar

0
Kuvendi ka miratuar Komisionin e posaçëm parlamentar që do të zgjedhë trupën e KQZ-së së re. Konkretisht 95 deputetë kanë votuar pro teksa 3 të...

Sot Kuvend/ Interpelancë me Blendi Klosin, do miratohet edhe Komisioni i...

0
Ditën e sotme pritet të nisë seanca e radhës plenare. Mësohet se sot do të zhvillohet një interpelancë me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit,...

SPAK i komunikon sot akuzën gjyqtarit të Kolegjit të Posaçëm të...

0
Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ditën e sotme pritet t’i komunikoj akuzat dhe t’a marrë si të pandehur gjyqtarin e...

SPAK i komunikon sot akuzën gjyqtarit të Kolegjit të Posaçëm të...

0
TIRANE-Sot në orën 13:00, Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pritet t’i komunikoj akuzat dhe t’a marrë si të pandehur gjyqtarin...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit zgjedh kryetar Albana Shtyllën

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit, shkalla e dytë e vettingut në drejtësinë shqiptare, tashmë do të ketë drejtues të saj zonjën Albana Shtylla. Me përfundimin...

Fshehu ndëshkimin për paaftësi, pezullohet gjyqtari i Kolegjit të Posaçëm të...

0
Pezullohet nga detyra gjyqtari i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Luan Daci, pasi nga verifikimet e kryera rezulton se ka gënjyer të kaluarën. Gjithçka pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS