26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Portugezin

Etiketim: portugezin

Bullgari ka pranuar se nuk dëshiron që të intervistojë portugezin

0
Ish-legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov, ka kritikuar hapur portugezin Cristiano Ronaldon. Bullgari ka pranuar se nuk dëshiron që të intervistojë portugezin duke e folur dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS