9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Portugezi

Etiketim: portugezi

Ronaldo dhe Messi kanë realizuar 110 het-trike së bashku, por portugezi...

0
Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi njihen për ‘luftërat’ e tyre tash e një dekadë, por ndoshta ata duhet të njihen si aleanca e trefishtë. Dy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS