9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portugeze

Etiketim: Portugeze

Liga e Parë Portugeze rikthehet në fillim të muajit qershor

0
Liga e Parë Portugeze rikthehet në fillim të muajit qershor. Me kalimin e javëve forca e virusit COVID-19 sa vjen e bie dhe pak e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS