14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portual

Etiketim: Portual

Autoriteti Portual Durrës: Nga nesër udhëtojnë vetëm shqiptarët rezidentë në Itali...

0
Drejtoria e Përgjithshme Detare vjen me një njoftim drejtuar kapitenerive të Porteve, autoriteteve portuale si dhe agjencive detare. Drejtoria Detare njofton se nga data...

Dorehiqet drejtori i Autoritetit Portual te Durresit, arsyeja… – Lajmi i...

0
Mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i portit të Durrësit Auron Tare.   “ Sot mbaron...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS