26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portretin

Etiketim: portretin

Reperi shqiptar bën tatuazh portretin dhe emrin e një femre

0
Reperi shqiptar me famë botërore, Labinot Gashi i njohur për publikun si Gashi, është shumë i dhënë pas tatuazheve. Së fundi, ai publikoi një video,...

Para një muaji u bë nënë, sot Fiona Gllavica zbuloi portretin...

0
Aktorja e njohur e serialit “Çka ka shpija”, Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë, para një muaji. Ata...

Fansi e bënë tatto në krah portretin e Afrona Dikës

0
Modelja e njohur, Afrona Dika ka postuar një fotografi e cila ka tërhequr vëmendjen. Afrona ka treguar përmes një imazhi se një person nga Zvicra...

Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës

0
Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë. Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë...

Ryva Kajtazi zbulon portretin e plotë të djalit, Fronit

0
Në fillim të muajit qershor, Ryva Kajtazi u bë nënë pë herë të dytë. Këngëtarja solli në jetë një djalë të cilin çifti e pagëzuan...

Një gjyshe e lumtur pranë mbesës, Remzie Osmani publikon portretin familjar

0
Remzie Osmani ka pozuar e lumtur pranë familjes. Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, është shfaqur e përmbushur pranë familjes së saj. Ajo me ndjekësit në...

Kren u bë 4 muajsh; Elisa publikon për herë të parë...

0
Më 20 Janar 2020 Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u bë nënë për herë të dytë teksa famija mirëpriti në...

Milot Rashica zbulon emrin dhe portretin e bebes

0
Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur. Disa...

Adelina publikon portretin familjar, thotë se është e bekuar

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili dje ka pasur festë. Kjo pasi ishte ditëlindja e motrës së saj Zanfina Ismailit dhe përkundër pandemisë dhe rregullave,...

Emina publikon portretin e ëmbël me të bijat

0
Emina Çunmulaj përmes një imazhi tregoi është maskuar për “Halloween”. Emina Çunmulaj është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS