18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portret

Etiketim: portret

Alban Skenderaj ndan portret familjar me fansat e tij

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skenderaj, njihet për pozivitetin dhe dashurinë që përçon tek fansat e tij. Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS