9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Portokallisë

Etiketim: Portokallisë

U prek nga Koronavirusi/ Flet aktori i “Portokallisë”, Florian Binaj: Jam...

0
Aktori i “Portokallisë”,  Florian Binaj konfirmon në “Open” se është i prekur nga koronavirusi. Ai është shprehur se nuk ka pasur asnjë shqetësim dhe...

Aktori i Portokallisë rrëfen luftën e të ëmës me kancerin e...

0
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të qeshur, e me batutën gati në cdo situatë, por këtë herë, Rezart Veleshnja na tregoi anën e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS