16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Portokallia

Etiketim: portokallia

Florjan Binaj thotë se largimin i tij nga “Portokallia” kishte të bënte me çështjen e të drejtave…

Florjan Binaj thotë se largimin i tij nga “Portokallia” kishte të...

0
Në fund të muajit mars të këtij viti, aktori dhe humoristi shqiptar, Florjan Binaj njoftoi se po largohej nga emisioni humoristik "Portokallia" pas 18...
Florjan Binaj largohet nga “Portokallia” pas 18 vitesh

Florjan Binaj largohet nga “Portokallia” pas 18 vitesh

0
Aktori dhe humoristi i njohur shqiptar, Florjan Binaj, ka njoftuar ndjekësit se është larguar nga "Portokallia" pas 18 vitesh.Lajmin e ka bërë të ditur...

5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

0
5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

10 momente me te frikshme te kapura ne kamera !

0
10 momente me te frikshme te kapura ne kamera !

10 Fakte interesante rreth diellit !

0
10 Fakte interesante rreth diellit !

Fakte interesante për planetin Tokë !

0
Fakte interesante për planetin Tokë !

Largohet nga ‘Portokallia’ Xhemi Shehu, mësohet kush do e zëvendësojë

0
Ditën e sotme u përfol se moderatorja Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen e saj nga media ‘Top Channel’. Në këtë mënyrë programi i njohur...

10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

0
10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS