18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Portofino

Etiketim: Portofino

Dua Lipa tregon linjat trupore, teksa zhvishet për të bërë plazh në Portofino

Dua Lipa tregon linjat trupore, teksa zhvishet për të bërë plazh...

0
Ajo aktualisht është duke bërë turne për albumin e saj "Future Nostalgia" nëpër botë.Dhe Dua Lipa dukej e pabesueshme teksa u zhyt në ngrohtësinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS