14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portierja

Etiketim: Portierja

Portierja që po dhuron “show” në Instagram me postimet e fundit!

0
Portierja që po dhuron "show" në Instagram me postimet e fundit!Portierja e sportit të hokeit, Mikayla Demaiter, duket se ka marrë dhe një herë vëmendjen...

Portierja më joshëse në botë

0
Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë. Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS