9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Porteve

Etiketim: porteve

Protestuesit irakian mbyllën rrugët drejt porteve dhe fushave të naftës

0
Demonstruesit antiqeveritar në Irakun jugor mbyllën rrugët në dy porte kryesore dhe një fushë kryesore të naftës të mërkurën, thanë zyrtarët e portit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS