10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Porte

Etiketim: porte

Raporti Europian: Trafikimi i kokainës në porte është rritur nga Shqipëria...

0
Në portet e Shqipërisë dhe të Malit të Zi ka pasur një rritje të trafikimit të kokainës gjatë viteve të fundit.Konstatimi është bërë nga...

Çmimet e larta fillojnë të ndikojnë konsumin? Ulet volumi në porte...

0
Çmimet e larta duket se kanë filluar të japin ndikimin e tyre në frenimin e konsumit. Volumi i mallrave të transportuar me det, ajër...

“Mbyllet një tjetër portë”, BE jep 65 mijë maska për Ballkanin,...

0
Bashkimi Europian ka dhënë ndihmën e tij në pajisjem me maska kirurgjikale FFP2. Dërgesa e re me maska është bërë sot dhe mësohet se...

“Mbyllet një tjetër portë”/ BE oron 65 mijë maska për vendet...

0
Bashkimi Europian ka dhënë ndihmën e tij në pajisjem me maska kirurgjikale FFP2. Dërgesa e re me maska është bërë sot dhe mësohet se...

Pasagjerët rikthehen në porte/ Fluks në portin e Vlorës nga Italia

0
Rreth 186 pasagjerë kanë mbërritur këtë të enjte në Portin  Detar me dy tragete të linjës Brindizi-Vlorë. Burimi: top-channel.tv

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS