19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portat

Etiketim: Portat

Venecia teston për herë të parë portat kundër përmbytjeve

0
  Venecia ka testuar sot për herë të parë 78 portat e lëvizshme të fluksit të ujit, pas disa vite shtyrjesh prej burokracive dhe korrupsionit. Sistemi...

Gaba: Portat tek PD-ja janë me sensorë, mjafton të afrohesh

0
“Portat tek PD-ja janë me sensorë, mjafton të afrohesh!” Me këtë fjali e ka përmbledhur sot idenë e tij, analisti Gentian Gaba, i ftuar...

Portat ngrihen 4 cm më tepër

0
Ditën e sotme do të luhet ndeshja mes Bylisit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 28-të në Kategorinë Superiore.  Megjithatë diçka e pazakontë është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS