9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Portalet

Etiketim: portalet

REDAKSIONALE/ A janë portalet dhe “tymueset” tip video shantazh “streha” e...

0
Një lajm i bujshëm dhe ekskluziv për Priza.al faktoi atë që nën zë e kishin pranuar dhe dinte dhe opinioni publik, Ilir Meta ka...

Bashkëjetesa mes Jonidës dhe Romeos, çifti ironizon portalet

0
Marrëdhënia e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është përfolur vazhdimisht në mediat rozë. Shpesh herë është shkruar se dyshja e showbizit shqiptar është ndarë e...

Shqiptari që vrau studenten greke përdhunohet në burg, portalet në Greqi:...

0
Mediat greke vazhdojnë të shkruajnë për rastin e rëndë të përdhunimit dhe më pas të vrasjes të studentes nga Greqia, Eleni Topaloudi. “Loutraki”, një portal...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS