10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Porsalindurit

Etiketim: porsalindurit

Shkencëtarët kanë gjetur lidhjen midis peshës së të porsalindurit dhe rrezikut...

0
Këto rezultate i kanë gjetur shkencëtarët nga universiteti i madh australian Masa më e madhe e lindjes (duke pasur parasysh moshën gestaciale) ka të bëjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS