9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porosit

Etiketim: porosit

Amazon do të dërgojë me dronë porositë në një qytet në...

0
Kompania Amazon bëri të ditur se do të fillojë shërbimin e dërgesave falas me dronë në një qytetin e largët të Lockeford në Kaliforni,...

Shqipëria porosit raketat që shkatërruan tanket e Putinit, reagon Peleshi

0
Forcat e Armatosura të Shqipërisë do të pajisen me  sistemet më të mira raketore antitank "Javelin".  Ishte vetë kompania prodhuese e këtyre sistemeve Lockheed-Raytheon JV...

Shqipëria shton armatimet, porosit antitankun amerikan që po përdoret nga ushtria...

0
Kompania e sigurisë dhe e hapësirës ajrore me bazë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Lockheed Martin ka bërë të ditur se ka marrë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS