10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Porosish

Etiketim: porosish

Cilat lule për cilin rast janë. Ekziston një “buqetë” e madhe...

0
Nëse dëshironi dikujt t’i bëni porosi që e dashuroni apo edhe të kërkoni dorën e përsosnit të dashur, dilema nuk ka Nuk dhurohen dhe nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS