9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porosis

Etiketim: porosis

Para marrjes së çmimit ‘American Influencer’ dhe porosis për shqiptarët, Mario...

0
Grimeri shqiptar me famë botërore, por i njohur më së miri si grimeri i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviq së fundi është nderuar me çmimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS