20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porosin

Etiketim: porosin

“E çoj unë porosinë”/ Greku i ngul thikën shqiptarit në mes...

0
Mediat greke kanë publikuar pamjet e sherrit me thikë mes një shqiptari dhe greku.Sherri nisi për shpërndarjen e porosisë në picerinë ku ato punon....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS