18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porosi

Etiketim: porosi

“Mbroni interesat e shtetit, kundrejt çdo shkelësi ligjor”, kreu i KLP...

0
Gjatë ditës së sotme, kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, z. Gent Ibrahimi, ka zhvilluar një tjetër takim me drejtuesit e prokurorive të...

10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about...

0
10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about Jesus in Islam

Me maskë dhe distancë – Guardiola nga stërvitja ka këtë porosi

0
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka dhënë një intervistë me të vërtetë prekëse. Numri një i “Citizens” konsiderohet si trajneri më i mirë në...

Genc Prelvukaj porosi për Albin Kurtin: Kështu nuk ndërtohet shteti

0
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, e ka komentuar situatën politike në vend dhe një intervistë të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti dhënë për gazetarin...

Liren deklason Karlsenin dhe dërgoi porosi të qartë

0
Shahisti i tretë i ranguar në botë në shah, Ding Liren, në mënyrë bindëse mundi kampionin aktual Magnus Karlsen me 3-1 dhe e turpëroi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS