9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pornografike

Etiketim: pornografike

Greqi/ Arrestohet shkrimtari i njohur i librave për fëmijë, posedonte materiale...

0
Një shkrimtarë i njohur i librave për fëmijë i njohur si Vasilis Papatheodorou është vënë par ligjit pasi akuzohet për posedim të materialeve pornografike për fëmijë. Ai...

Enca zhvishet në plazh, çmendet aktorja pornografike

0
Si shumë prej kolegëve të saj edhe Enca Haxhia gjatë këtyre ditëve ka nisur pushimet në bregdet. Si destinacion, këngëtarja zgjodhi plazhin e Dhërmiut, ndërsa...

Fëmijët gjithnjë e më shumë po shikojnë materiale pornografike në internet...

0
Gjatë pandemisë së coronavirusit, prindërit e stresuar po fokusohen edhe më shumë në ekranet e smartfonëve, derisa të njëjtën gjë po ua lejojnë edhe...

Çfarë është hakmarrja pornografike?

0
Ky është një realitet i trishtë, sidomos në Itali, por edhe në gjithë Europën mbarë! Ndryshe njihet si "Revenge Porn" dhe tashmë cilësohet si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS