18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porja

Etiketim: porja

Ra viktimë e faqeve por…ja kush është

0
Viktimë. Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Telegram”, një kanal që publikonte foto pornografike dhe ofensive në rrjetet sociale, jo vetëm të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS