9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Poret

Etiketim: poret

Si t’i largoni poret nga fytyra në afat rekord

0
A e keni shikuar ndonjëherë veten në pasqyre dhe keni vërejtur pore të mëdha në lëkurë? Me siguri se jeni ndjerë sikur një lëvore portokalli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS