14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porche

Etiketim: Porche

Fier/ Automjeti tip “Porche” del nga rruga dhe përfundon në kanal,...

0
Një automjet tip” Porsche” ka përfunduar në kanal në aksin Fier- Patos. Burime për median bëjnë me dije se automjeti ka dalë nga rruga, ndërsa...

Divjakë/ “Porche-i”përplas për vdekje gruan

0
Një këmbësore u përplas për vdekje këtë të hënë në mbrëmje nga një makinë në Divjakë.Aksidenti tragjik ka ndodhur në fshatin Mizë, rreth orës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS