18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Popullsis

Etiketim: popullsis

Covid-19 dhe plakja e popullsisë në Shqipëri do shtojnë 10 vitet...

0
Pandemia e Covid-19 dhe rritja e plakjes të popullsisë shqiptare pritet që në 10 vitet e ardhshme të shtojë rastet e sëmundjeve kardiovaskulare, pulmonare...

Covid-19 dhe plakja e popullsisë do shtojnë 10 vitet e ardhshme...

0
Pandemia e Covid-19 dhe rritja e plakjes të popullsisë shqiptare pritet që në 10 vitet e ardhshme të shtojë rastet e sëmundjeve kardiovaskulare, pulmonare...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS