14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Popullsinë

Etiketim: popullsinë

Kocaqi: Mjekët kanë terrorizuar popullsinë 18/06/2020 – 22:33

0
E ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, historiania Elena Kocaqi u shpreh se politikanët dhe mjekët e kanë terrorizuar popullsinë. Kocaqi: Nuk mund...

Cako: Rama do të ndërmarrë veprime për të vaksinuar me detyrim...

0
Në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, konspiracioniste Alfred Cako u shpreh se kryeministri Rama do të ndërmarrë veprime për ta bërë Shqipërinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS