10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Popullojnë

Etiketim: popullojnë

Foto/ Qershori më i nxehtë i 40 viteve të fundit, britanikët...

0
Mijëra britanikë kanë populluar plazhet këtë mesjavë. Britania po regjistron temperatura rekord dhe këto ditë qershori janë konsideruar si më të nxehtat në 40...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS