19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Popullatë

Etiketim: popullatë

Kur do të fillojnë testet serologjike në popullatë? Ja si përgjigjet...

0
Tre javët e fundit në vendin tonë numri i rasteve të reja rritet dita-ditës. Edhe numri i vdekjeve është rritur, ku vetëm gjatë 24...

Aplikacioni gjerman gjurmues i koronavirusit po gjen mbështetje të madhe në...

0
Aplikacioni gjerman për smartphone, që ndihmon në gjurmimin e infektimeve me koronavirus, është shkarkuar 6.5 milionë herë në 24 orët e para që nga...

Manastirliu: Testimet serologjike me kampionim edhe në popullatë

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se deri tani janë testuar mbi 1400 personel shëndetësor në laboratorin e mikrobiologjisë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS