9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Popujt

Etiketim: popujt

25 vjetori i Masakrës së Srebrenicës/ Meta: Të mos lejojmë askënd...

0
25 vjet më parë, më shumë se 8000 burra dhe djem myslimanë të Bosnjës u vranë nga forcat serbe të Bosnjës në Srebrenicë, masakër...

Meta kujton masakrën e Srebrenicës: Jetike që bashkëjetesa etnike-fetare dhe kulturore...

0
Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot masakrën që ndodhi në Srebrenicë 25 vjet më parë ,më e rënda në Evropë që nga Lufta e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS