10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pontes

Etiketim: Pontes

Akt-akuzat kundër Thaçit/ Lubonja mbështet kujtimet e Karla Del Pontes për...

0
Analisti Fatos Lubonja dhe analisti nga Kosova Ismail Tasholli kanë debatuar me njëri-tjetrin për librin e Carla Del Pontes, ku besohet se flitet për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS