23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Ponari

Etiketim: Ponari

“Ku e ke bossin e madh”? Fjoralba Ponari i kthen përgjigje...

0
Fjoralba Ponari është provokuar nga një ndjekës përmes Instagramit. Moderatorja e njohur shqiptare ka vendosur që tua mundësojë ndjekësve t’i shtrojnë asaj pyejte nga më...

“Më kanë sulmuar me thikë”, Fjoralba Ponari trondit me deklaratën

0
Fjoralba Ponari rrëfen një histori të tmerrshme. Moderatorja Fjoralba Ponari ka rrëfyer një histori që se kemi ditur më parë, në intervistën me ‘Wake up’ Mes...

Fjoralba Ponari shpërthen në lot: Moment i tmerrshëm kur më sulmuan...

0
Mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up” u diskutua mbi fenomene të ndryshme të ngacmimeve, referuar dhe ngjarjes së ndodhur disa ditë më parë,...

Fjoralba Ponari e thotë hapur, ja me kë nga vajzat e...

0
Fjoralba Ponari ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se me cilat nga vajzat e programit ‘E diell’ gëzon më shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS