9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pomada

Etiketim: Pomada

Pomada e përgatitur në shtëpi që shëron plagët, djegiet dhe prerjet...

0
Pomada e mëposhtme përgatitet në kushte shtëpie, përbërësit e së cilës i gjeni në dyqanet me produkte bimore, natyrale! Është një krem i shkëlqyer i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS