19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Polo

Etiketim: Polo

Blen një Volkswagen Polo të re dhe pas disa metrave përfundon...

0
Një vozitës në Indi bleu një Volkswagen Polo të ri, e zbukuroi me lule dhe u fut në makinë. Por vetëm pak metra larg, makina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS