17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politiqenërit

Etiketim: Politiqenërit

Shpërthen mjeku Tritan Kalo: Politiqenërit tanë e gjejnë gjuhën për pasurimin...

0
Mjeku i njohur, Tritan Kalo ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj politikanëve, ndërsa ka kërkuar bashkëpunim dhe ndërgjegjësim të qytetarëve. Ndërsa ka shprehur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS