18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Politikes

Etiketim: politikes

Majko bën deklaratën e fortë: Prangat duhet të shkojnë në dyert...

0
Deputeti i PS-së Pandeli Majko bëri një deklaratë të fortë nga foltorja e Kuvendit, ku tha se drejtësia kundërshtarin më të madh ka populizmin. Majko...

Raporti nga Qendra e BE-së: Organizatat e drogës i shërbejnë politikës...

0
Organizatat kriminale shqiptare kanë lidhje me politikën, dhe kjo e fundit ndërhyn duke neutralizuar zbatimin e ligjit përmes emërimit në sistemin e drejtësisë të...

Ambasada kërkon që zgjedhjet në UP të mbahen pa ndërhyrje të...

0
Ambasada amerikane në Kosovë ka reaguar lidhur me zgjedhjet e ardhshme për rektor të UP’së. Përmes një postimi në Twitter, ambasada amerikane ka thënë se...

Raporti Europian: Organizatat e drogës i shërbejnë politikës në Shqipëri duke...

0
Organizatat kriminale shqiptare kanë lidhje me politikën, dhe kjo e fundit ndërhyn duke neutralizuar zbatimin e ligjit përmes emërimit të personave të besuar ose...

Skemat piramidale në 1997-ën, Malaj: Pasojë e ekonomisë e cila mori...

0
I ftuar në emisionin ”Ekopolitikë” në ”RTV Ora”, nga gazetari Besart Kadia, ish-Minstri i Financave Arben Malaj, i cilësoi si një moment kritik skemat...

Ekspertja politike gjermane: Shqipëria, ka ende plot spiunë në krye të...

0
Ekspertja politike gjermane, ish-zv/presidente e Bundestagut gjerman, Petra Bläss-Rafajlovski, ka folur te “JAVA”, kater vjet më parë për procesin e Hapjes së Dosjeve dhe...

Deputeti i opozitës: Të dënohen baronët e politikës, pastaj të krimit

0
Deputeti Erion Piciri, i dalë nga listat e PD-së kërkoi nga foltorja e Kuvendit tha se drejtësia shqiptare duhet të marr shembull nga ajo...

Hajdari: Reforma në drejtësi peng i politikës 30 vjeçare, parlamenti të...

0
Gjatë fjalës së saj në parlament, deputetja Rudina Hajdari tha se reforma në drejtësi ka mbetur peng i politikës 30-vjeçare, Ajo bëri thirrje që...

“S’jemi VIP-a të politikës shqiptare”/ Opozita parlamentare letër Yuri Kim-it dhe...

0
Në një letër dërguar ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim dhe atij të BE-së, Luigi Soreca, deputetët e opozitës parlamentare shprehen se janë përjashtuar nga...

“S’jemi VIP-a të politikës shqiptare”/ Opozita parlamentare letër Yuri Kim-it dhe...

0
Në një letër dërguar ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim dhe atij të BE-së, Luigi Soreca, deputetët e opozitës parlamentare shprehen se janë përjashtuar nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS