9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikave

Etiketim: politikave

​Peci në Junik, premton bashkërendim të politikave bujqësore me nivelin lokal

0
Bashkërendimi i politikave bujqësore mes nivelit qendror me atë lokal dhe investimet për zhvillimin e zonave rurale do të jenë prioritet për Ministrinë e...

FB premton rishikimin e politikave mbi postimet, pas kritikash

0
Shefi ekzekutiv i Facebook-ut Mark Zuckerberg njoftoi të premten se do të konsiderojë mundësinë për ndryshime të politikës që aktualisht e lejon kompaninë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS