22.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Politikat

Etiketim: politikat

Në mbrojtje të demokracisë, politikat gjithpërfshirëse të punësimit kanë rëndësi

0
Instituti Kombëtar Demokratik (NDI) organizon debatin e parë mbi politika nën temën "Në mbrojtje të demokracisë: Politikat gjithpërfshirëse të punësimit kanë rëndësi" në objektin...

​Ministri Peci: Politikat e MBPZhR-së do të jenë në dispozicion të...

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka vizituar një fermerë në komunën e Prishtinës, ku është njohur nga afër me ecurinë...

Politikat e emigracionit/ Në Norvegji prioritet do t’i jepet refugjatëve LGBT

0
Norvegjia ka njoftuar së fundmi se refugjatët që janë “gay”, lesbike, biseksualë e transgjinorë do të kenë prioritet në transferimin nga qendrat e azilit...

Eurodeputeti: Jam kundër zgjerimit të BE, Shqipëria nuk po ndjek politikat...

0
Në mbledhjen e Parlamentit Europian këtë të hënë (22 qershor), eurodeputeti Thierry Mariani u shpreh se politikat që po ndjek aktualisht Shqipëria drejt anëtarësimit...

Zv.ministrja e Ekonomisë për politikat ndihmëse: Çfarë do të ndodhë me...

0
Të vetëpunësuarit janë vendosur nën lupën e rrezikut gjatë kësaj periudhe. Pandemia botërore, e kthyer tashmë në një pandemi ekonomie, ka imponuar krizë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS