9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikanja

Etiketim: Politikanja

Anita tregon se cila është politikanja e saj e preferuar

0
Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe...

Politikanja maqedonase: Duhet te bashkohemi me Serbine – Lajmi i Fundit...

0
Zyrtarja e lartë e VMRO DPMNE-së, Ivanka Vasilevska në intervistë për një portal serb, ka thënë se nëse Maqedonia detyrohet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS