17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikanëve

Etiketim: politikanëve

SHBA/ Hakerohen llogaritë në Twitter të disa politikanëve e biznesmenëve

0
Një seri llogarish në “Twitter” të personazheve të njohur të jetës politike dhe të biznesit në SHBA u hakeruan të mërkurën dhe u përdorën...

Miku i Maxwell: Ajo dhe Epstein kanë video të dy politikanëve...

0
Një grabitës i njohur bizhuterish që përdor pseudonimin William Steel thotë se kishte miqësi personale me Jeffrey Epstein e Ghislaine Maxwell dhe se ata...

Rakacolli komenton fotot e politikanëve pa maska: Maskat duhen mbajtur, kudo...

0
E ftuar në “Tempora”, zv. ministrja Mira Rakacoli ka komentuar edhe fotot e politikanëve të cilët i kanë shpërfillur masat anti-covid.   Rakacolli: Ne kemi thënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS