9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikane

Etiketim: politikane

Studimi i UNDP, dhuna ndaj grave politikane, e përhapur në partitë...

0
Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, UNDP, publikoi në Tiranë një studim mbi dhunën ndaj grave në politikë. Studimi zbuloi se dhuna ndaj...

Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të...

0
Mark Zuckerberg është ‘optimist që do të jemi në gjendje të përparojmë në këto sfida”. Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të...

Amnistia fiskale/ Rama i prerë: Nuk do të përfshihen funksionarë, politikanë,...

0
Kryeministri Edi Rama në konferencë me gazetarët ka folur mbi amnistinë fiskale, ku theksoi se funksionarët politikanë, gjyqtarë apo prokurorë nuk do të përfshihen...

“S’ka amnisti fiskale për funksionarë e politikanë”/ Rama: Ata që kanë...

0
“Nuk do të përfitojnë nga amnistia fiskale gjykatësit, prokurorët dhe askush që është marrë me politikë”, deklaroi kryeministri Rama, në një konferencë për mediat,...

Të jesh Grida Duma! Është problem të jesh e bukur kur...

0
Një nga funksionaret më të larta të Partisë Demokratike, Grida Duma, e cila vjen pas dhjetëra vite angazhim akademik dhe mban titullin Prof. Assc.Doktor,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS